Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 16 листопада 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2015-01-12

Податкова звітність з ПДВ

Починаючи з першого звітного періоду 2015 р. (січень, І квартал) податкова звітність з ПДВ подається до контролюючого органу всіма платниками податку виключно в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.
Таким чином, для забезпечення накладання електронного цифрового підпису платникам ПДВ необхідно мати посилені сертифікати відкритих ключів (далі – посилені сертифікати), які можна отримати в Акредитованому центрі сертифікації ключів (далі – АЦСК) Інформаційно – довідкового департаменту ДФС (безоплатно) або в будь-якому з його відокремлених пунктів реєстрації користувачів (адреси таких пунктів розміщено на офіційному інформаційному ресурсі АЦСК Інформаційно – довідкового департаменту ДФС: http://www.acsidd.gov.ua), або в інших АЦСК.
Платники ПДВ, які на сьогодні подають податкову звітність в електронному вигляді та вже мають посилені сертифікати, можуть продовжувати їх використання після 01.01.2015 р. (з урахуванням строку їх дії).
Щодо подання податкових декларацій з ПДВ у паперовій формі, то останнім звітним періодом, за який податкові декларації з ПДВ можуть бути подані на паперових носіях, є грудень 2014 р. (граничний термін подання – 20.01.2015 р.)/IV квартал 2014 р. (граничний термін подання – 09.02.2015 р.).
Відповідні зміни до форми податкової декларації з ПДВ та порядку її заповнення і подання розміщено на офіційному веб – сайті ДФС України та на сьогодні проходять погодження із зацікавленими міністерствами і відомствами. Після прийняття Мінфіном України відповідного наказу та його реєстрації в Мінюсті України у загальновстановленому порядку його буде доведено до відома платників та регіональних структурних підрозділів ДФС.


Інформаційно-комунікаційний
сектор Лугинської ОДПІ


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP