Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 16 листопада 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2015-01-13

Сплата єдиного внеску в разі нездійснення підприємницької діяльності

Пунктом 4 частини першої ст. 4 закону про ЄСВ фізичні особи – підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, визначено як платники єдиного внеску.
Для зазначених платників (крім тих, які обрали спрощену систему оподаткування) єдиний внесок нараховується у розмірі 34,7% на суму доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, яка підлягає оподаткуванню ПДФО. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток).
Отже, якщо фізична особа – підприємець, яка перебувала на загальній системі оподаткування, протягом звітного року не здійснювала підприємницької діяльності і відповідно не отримувала дохід, то вона не нараховує та не сплачує єдиний внесок за такий період.
При цьому фізичні особи – підприємці зобов’язані подавати звіт незалежно від того, ведуть вони підприємницьку діяльність чи ні, крім фізичних осіб – підприємців, зазначених у п. 3.3 розділу ІІІ Порядку № 454 (фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу).


Інформаційно-комунікаційний
сектор Лугинської ОДПІ


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP