Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 16 листопада 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2015-01-13

ВОДОХРЕЩА

У зв’язку з національною традицією святкування Водохреща передбачається масовий рух людей поблизу водних об’єктів. Тим самим зростає загроза виникнення нещасних випадків на льоду.
Лугинський РС Управління ДСНС України у Житомирській області рекомендує мешканцям району дотримуватись елементарних правил безпеки під час святкування Водохреща.
У різних місцях річок та озер товщина льодового покриву може бути різною. У гирлах річок та приток міцність льоду послаблена течією. Міцність льоду можна частково визначити візуально. На водоймах безпечним вважається лід (при температурi повітря нижче 0 град.):
- для одного пішохода - синюватого або зеленуватого відтінку, товщиною не менше 5-7 см (лiд блакитного кольору - найміцніший, білого - міцність у два рази менше, сірий - свідчить про присутність води в товщі льоду);
- для групи людей (масові переправи пішки ) - товщиною не менше 15 см (дистанцiя в колонi по 4 чоловiка 5 м).
Пiд час руху по льоду варто звертати увагу на його по¬верхню, обходити небезпечнi мiсця та дiлянки, покритi товстим ша¬ром снiгу. Особливу обережнiсть слiд проявляти в мiсцях зi швид¬кою течiію, джерелами, струмками та теплими стiчними водами про¬мислових пiдприімств, якi впадають у водойму, кущами i травою, що виступають на поверхню.
При переходi по льоду необхiдно йти один за одним на вiдстанi 5-6 метрiв та бути готовим надати необхiдну допомогу лю¬динi, яка йде попереду. Транспортування малогабаритних, але важ¬ких вантажiв проводиться на санях або iнших засобах з найбiльшою площею опори на поверхню льоду.
З різкими перепадами температури виходити та перебувати на льоду небезпечно для життя. Будьте обережні!
Не нехтуйте правилами безпеки. Цiнуйте життя!


Лугинський районний сектор
Управління ДСНС України
у Житомирській області


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP