Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 11 грудня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2015-01-13

Зміни у частині децентралізації місцевого самоврядування потрібно здійснити до жовтня поточного року

На цьому наголосив голова Верховної Ради України Володимир Гройсман під час брифінгу 12 січня після завершення погоджувальної ради.

«Маємо до жовтня 2015 року повністю провести зміни, які стосуються децентралізації місцевого самоврядування, оскільки нові вибори до місцевих влад мають відбутися на новій основі, з урахуванням кращої європейської практики», - переконаний голова Верховної Ради.

Володимир Гройсман переконаний, що забезпечення реальної децентралізації можливе лише шляхом внесення змін до Конституції України. За його словами, громади мають жити повноцінно, а центр повинен їм у цьому сприяти.

Аналізуючи шляхи внесення змін до Конституції, голова Верховної Ради наголосив, що є ініціатива Президента України, відповідно до якої буде створено конституційну комісію. Саме вона у співпраці з експертами має напрацювати базовий текст змін до Основного Закону. А вже після цього роботу розпочне утворена тимчасова спеціальна комісія парламенту, яка опрацює відповідний документ і потім він буде винесений на розгляд депутатів.

Прес-служба облдержадміністрації


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP