Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 16 листопада 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2015-01-15

Запровадження механізму, що дає змогу перереєструвати бізнес із зони АТО в інші регіони України

Статтею 4 Закону № 1669 та наказом № 1849/5 визначено, що державними реєстраторами юридичних осіб – підприємців реєстраційних служб територіальних органів Мін’юсту України в областях та м. Києві здійснюється:

• державна реєстрація фізичних осіб, які мають намір стати підприємцями, місцем провадження яких є територія проведення антитерористичної операції, за адресою тимчасового провадження без вимоги наявності реєстрації місця проживання за місцем проведення реєстраційних дій;

• проведення реєстраційних дій щодо зміни місцезнаходження юридичних осіб та місця проживання фізичних осіб – підприємців, місцезнаходженням/місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції, та проведення інших реєстраційних дій стосовно цих осіб.

Тобто для реєстрації зміни свого місцезнаходження/місця проживання юридична особа або фізична особа – підприємець, яка зареєстрована на території проведення АТО, звертається до державного реєстратора реєстраційних служб територіальних органів Мін’юсту України в областях та м. Києві.

Відповідно до наказу № 1127 у разі зміни місцезнаходження/місця проживання платників податків з території проведення АТО або тимчасово неконтрольованої території (на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження) на територію в областях або м. Києві контролюючі органи за новим місцезнаходженням/місцем проживання платників податків здійснюють взяття їх на облік на підставі отриманих відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (далі – Єдиний державний реєстр) чи заяв за формою №1-ОПП (5-ОПП), поданих платником податків,для яких встановлено особливості їх державної реєстрації та відомості щодо яких не містяться в Єдиному державному реєстрі.

Після взяття на облік платники сплачують податки, збори, єдиний внесок, подають податкові декларації (звіти, розрахунки) та виконують інші зобов’язання платників на контрольованих територіях України.


Інформаційно-комунікаційний
сектор Лугинської ОДПІ


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP