Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 21 вересня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2015-01-16

Соціально-профілактична робота спеціалізованого формування «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи»

При районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді діє спеціалізоване формування «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи» (далі МКП) діяльність якого направлена на задоволення потреб у соціальних послугах сімей, дітей та молоді, які опинились у складних життєвих обставинах, та проживають у віддалених населених пунктах району.

З метою надання індивідуальної та групової психологічної, соціально-педагогічної, медико-соціальної допомоги різним категоріям дітей, сімей та молоді протягом січня 2015 року здійснено 3 виїзди у 3 населені пункти району.

Під час виїздів МКП було залучено 2 штатних спеціалістів районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та 5 залучених спеціалістів (у тому числі волонтерів).

Однією з приорітетних категорій в роботі МКП є члени сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Спеціалістами районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді під час виїздів МКП здійснено 4 акта оцінки потреб сім’ї (початкова оцінка) та відвідано 2 сім’ї, які перебувають під соціальним супроводом районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Реалізація районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді профілактичних заходів серед сімей, дітей та молоді відбувалася в різних формах. Це, зокрема, індивідуальне та групове консультування, круглий стіл, лекційно-тренінгові заняття та розповсюдження інформаційно-просвітницьких матеріалів тощо.

Загалом протягом січня 2015 року в рамках діяльності МКП соціально-профілактичною роботою охоплено 46 осіб, з них: 11 осіб – діти до 18 років та 35 осіб – молодь від 18 до 35 років.


РЦСССМ


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP