Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 11 грудня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2015-01-19

20 січня розпочинається четверта хвиля мобілізації. Житомирщина проводить підготовчі заходи

Президент України Петро Порошенко на робочій зустрічі з керівниками обласних державних адміністрацій підписав Указ № 15/2015 від 14 січня 2015 року «Про часткову мобілізацію». Глава держави назвав «завданням із завдань» у 2015 році зміцнення обороноздатності країни. При цьому Президент зазначив: «Почесні право і обов’язок боронити Державу мають бути рівною мірою розподілені між усіма областями, пропорційно до кількості військовозобов'язаних».

«Згідно з Указом Президента України, який був розглянутий на засіданні Верховної Ради України, четверта хвиля мобілізації розпочинається з 20 січня 2015 року. Наразі на Житомирщині проводяться підготовчі заходи. Усі військові управління області готуються до прийняття особового складу мобілізованих. Комісаріати регіону вже провели відповідну роботу», - наголошує завідувач сектором мобілізаційної роботи облдержадміністрації Михайло Горобець.

За його словами, перша черга цієї хвилі проводитиметься в два етапи. З 20 січня розпочинається оповіщення та проведення медичних оглядів тих, хто буде мобілізований. З 26 січня починається мобілізація, або призов, і передача мобілізованих до військових частин. Десять днів з ними проводитимуть заняття з медичної, інженерної підготовки тощо. Далі мобілізованих повезуть на полігони, де 16 днів проводитимуть вже вогневу підготовку, поновлення навичок щодо використання зброї. Через 26 днів після мобілізації почнеться бойове злагодження, мобілізованих об’єднуватимуть у підрозділи і вчитимуть діяти спільно.


Прес-служба облдержадміністрації


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP