Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 21 вересня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2015-01-20

Обласний військовий комісар роз’яснив, хто в першу чергу підпадає під четверту хвилю часткової мобілізації

Під час брифінгу голови облдержадміністрації з питань початку та проведення четвертої хвилі часткової мобілізації із роз’ясненнями виступив обласний військовий комісар Микола Залесський.

За словами військового комісара, в першу чергу під мобілізацію потрапляють громадяни України, чоловіки – віком від 25 до 60 років і жінки від 25-ти до 50-ти (військовозобов'язані фахівці-медики та зв'язківці). Натомість громадяни віком до 25 років, які не мають військових спеціальностей, призиватись не будуть. Вони можуть потрапити на військову службу лише в добровільному порядку, підписавши контракт.

Микола Залесський наголосив на основних відмінностях четвертої черги часткової мобілізації у порівнянні з попередніми: «У першу чергу, це планомірна, послідовна і якісна підготовка до проведення мобілізації; якісне вивчення приписного особового складу військовозобов’язаних, яких планується призвати по мобілізації; психологічне та поглиблене медичне вивчення військовозобов’язаних з метою недопущення призову по мобілізації громадян, непридатних до військової служби, із залученням до цієї роботи волонтерів-психологів, фахівців обласних центрів практичної психології і соціальної роботи; організація поглибленого вивчення морально-ділових якостей офіцерського та сержантського складу в ході проведення їх перепідготовки та підвищення кваліфікації на базі військових навчальних закладів; налагодження ефективної та всебічної взаємодії та спільне виконання завдань мобілізації з органами місцевого самоврядування».

При цьому військовий комісар зазначив, що в цілому по області в рамках четвертої хвилі часткової мобілізації планують призвати близько 30% військовозобов’язаних офіцерського складу.

Прес-служба облдержадміністрації


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP