Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 21 вересня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2015-01-21

Наповнення районного бюджету вивчала громада району

Розширена нарада керівництва району із сільськими, селищними головами, керівниками підприємств та підприємцями району пройшла 21 січня в Будинку дитячої творчості. Основними питаннями, що розглядалися на нараді, були зміни у Податковому кодексі та шляхи наповнення районного бюджету.


Про результати роботи Лугинської ОДПІ за 2014 рік та напрямки роботи у 2015 році по наповненню бюджетів усіх рівнів з урахуванням змін до Податкового кодексу України доповіла А.В. Ярошовець – начальник Лугинської об'єднаної державної податкової інспекції. Працівники ОДПІ детально роз’яснили присутнім зміни до законодавства стосовно ведення підприємницької діяльності та стосовно оподаткування юридичних осіб, а також відповіли на питання щодо оподаткування даних категорій. Тісна взаємодія органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з податковою службою району забезпечить не лише повноцінне та своєчасне наповнення бюджетів, а й сприятиме створенню сприятливих умов для платників податків, вихованню високої податкової культури населення, підвищенню рівня добровільної сплати податків, та, як наслідок, зміцненню добробуту Лугинського району.
Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ф.О. Созонюк розповів про підсумки роботи агропромислового комплексу району у 2014 році та про стан використання орендованих земель і дотримання договірних зобов'язань орендарями. В цьому ж ключі був виступ начальника відділу Держземагентства у Лугинському районі І.П. Шишука, який розповів про оформлення правовстановлюючих документів на право користування земельними ділянками для здійснення підприємницької діяльності та оренду земель сільськогосподарського призначення.
Квінтесенцією виступу начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації С.М. Крамаренка було налагодження співпраці зазначеного відділу з економічно активними підприємствами та підприємцями району. Сергій Михайлович наголосив на необхідності розширення економічних зв’язків району та освоєння нових ринків збуту.
Роз’яснення заступника військового комісара Коростенсько-Лугинського об'єднаного районного військового комісаріату С.І. Горбаня щодо проведення чергової хвилі мобілізації викликали бурхливе обговорення у присутніх. Лугинщина висловила готовність і надалі захищати країну від військової агресії та терористів. С.І. Горбань передав нагороди (посмертно) двом полеглим у зоні АТО нашим землякам: Сергію Бовсуновському та Юрію Оліферчуку.

Відділ інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP