Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 11 грудня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2015-01-22

Привітання керівництва району з нагоди Дня Соборності України

Шановні жителі Лугинщини!

Прийміть вітання з нагоди Дня Соборності та Свободи України!
Споконвіків наш український народ відстоював право жити у єдиній, вільній та неподільній країні. Прагнув ніколи не втрачати найвищої цінності у людському житті – свободи. Свободи душі, тіла та незламного духу, притаманного нам, українцям.
Ми домоглися свого, коли 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві було проголошено Акт Злуки УНР та ЗУНР. Це стало початком в історії єднання Сходу і Заходу нашої країни, днем народження неподільної незалежної української держави із великим серцем, що гуртує навколо себе мільйони.
Сьогодні ж ця дата – не просто пам'ять, а приклад для кожного українця, адже зараз як ніколи важлива єдність наших земель та народу. Немає Західної та Східної України – вона в нас одна, як би не розривали її вороги та не намічали свої кордони. Незалежність не має меж і не зазначена на карті – вона у свідомості та серцях людей, які бережуть її та передають нащадкам із покоління в покоління. Неважливо, наскільки сильні вороги – важлива сила нації та її прагнення ніколи не стояти на колінах, а нести свою гідність із гордо піднятою головою.
Тільки спільними зусиллями нам вдасться досягти добробуту та міці, якою пишатимуться наші нащадки і яка стане для них натхненням для нових звершень.
У цей святковий день бажаємо жителям Лугинщини, як справжнім українцям, берегти свою гідність і нести її до кінця, примножувати свої здобутки і жити у мирі, злагоді та добробуті. Нехай усі Ваші зусилля не знатимуть перешкод на шляху до збереження і процвітання соборної незалежної та, головне, єдиної України!


З повагою

В.П. Двуреченський,
т.в.о. голови районної
державної адміністрації

П.І. Мельник,
голова районної ради


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP