Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 11 грудня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2015-01-21

Засідання сесії районної ради

відбулося 21 січня в приміщенні райдержадміністрації. На засіданні були присутні 28 депутатів райради, представники ЗМІ та громадськість Лугинщини.
Проголосувавши за затвердження розпоряджень голови РДА, депутати розглянули питання про районний бюджет на 2015 рік. Заслухавши доповідь заступника начальника фінансового управління М.В. Бовсуновської, депутати одноголосно прийняли проект рішення.
Про хід виконання рішення райради від 12.09.2013 №249 «Про комплексну програму охорони навколишнього природного середовища в Лугинському районі на 2013-2015 роки» доповів начальник управління АПР райдержадміністрації.
У зв’язку із обранням шляхом заміщення депутатом райради Ярошовця С.В., зазначеного депутата було включено до складу постійної комісії райради з питань сільського господарства, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів.
Розглядалися також питання комунальної власності. Було внесено зміни до рішення райради від 14.03.2012 №135 «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ району». Фундамент колишнього млина на території Старосільської сільської ради включили до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району та передали на баланс КВП «Веснянка».
Депутати затвердили перелік об’єктів, що підлягають приватизації у 2015 році. До нього увійшли: нежитлові приміщення в смт Лугини по вул. Шевченка, 9 та по вул. Донського, 15; приміщення колишнього терапевтичного та пологового відділень (вул. Червона Гірка, 23), нежитлове приміщення КП «Лугинська ЦРА №27» (смт Лугини, вул. Базарна, 14/18); нежитлове приміщення КП «Лугинська ЦРА №27» (с. Ч. Волока, вул. Шевченка, 55), нежитлове приміщення КП «Лугинська ЦРА №27» (с. Кремно, вул. Шкільна, 2); фундамент колишнього млина на руслі р. Жерев (територія Старосільської сільської ради).
Комунальні підприємства «Стоматологічний центр» і «Лугинська ЦРА №27», КВП «Веснянка», а також редакція газети «Промінь» були звільнені від сплати орендної плати. Окрім того, депутати надали дозвіл районній спілці ветеранів афганської війни до кінця року орендувати кімнату в смт Лугини по вул. К. Маркса, 18 (без нарахування орендної плати, окрім комунальних платежів).
В «Різному» депутати прийняли рішення написати два звернення до центральних та обласних органів влади у світлі останніх змін до у Законі «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Також депутати розглянули два депутатських запити – від Слепенчука В.Б. та Хоменка Г.А.

Відділ інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP