Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 16 листопада 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2015-01-27

Звернення Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка до 70-х роковин пам'яті жертв Голокосту

Організаторам та учасникам Меморіального вечора «Шість мільйонів сердець»


Шановні друзі!

27 січня 2015 року виповнюється 70 років з дня визволення в’язнів табору смерті в Освенцімі, де за короткий час було знищено близько двох мільйонів людей, більшу частину з яких складали євреї. Цей день за рішенням ООН відзначається як Міжнародний день Голокосту – день пам’яті про чорну сторінку в історії людства і в історії єврейського народу, понад третину якого було знищено в роки Другої світової війни.

Вшановуючи в цей день пам’ять шести мільйонів жертв Голокосту, серед них ми із скорботою згадуємо сотні тисяч розстріляних, закатованих і знищених на території України у ті страшні роки євреїв, ромів, українців та представників інших національностей.

Ми вшановуємо тих, хто в нелюдських умовах вижив і доніс до нас страшну правду про те, до чого веде ідеологія, побудована на ідеях ненависті та фанатизму, зверхності однієї нації над іншими.

Із світлою вдячністю ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто з ризиком для свого власного життя, рятував приречених на смерть, і тими, хто ціною свого подвигу звільнив тисячі в’язнів нацистських концтаборів.

Ми рішуче засуджуємо усі злочини проти єврейського народу, усі випадки антисемітизму, геноциду, міжнаціональної та міжрелігійної ворожнечі.

У ці дні, коли проти України здійснюється військова агресія, а терористи вчиняють репресії, а інколи і вбивства за національною або конфесійною ознакою, ми знов і знов проголошуємо рішучість нашого народу будувати своє майбутнє на засадах толерантності і взаємоповаги, пошанування свободи і унікальності кожної людини.

Миру всім нам, щастя і добра.


З повагою

Прем’єр-міністр України Арсеній ЯЦЕНЮК


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP