Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 11 грудня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2015-01-26

«Відповідальність представників влади має бути в рази більшою, ніж пересічних громадян», - голова облдержадміністрації

Підбиваючи підсумки наради з головами райдержадміністрацій, міськими головами, керівниками правоохоронних органів з питань мобілізаційної та правоохоронної роботи на території Житомирської області, голова облдержадміністрації Сергій Машковський закликав керівників влади на місцях подбати про соціальний захист родин військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції. За словами посадовця, зараз особливої уваги потребують сім’ї поранених та загиблих бійців.

«Очікую і буду вимагати максимальної ефективності від керівників місцевих органів влади щодо реалізації визначених заходів з метою протидії терористичним актам. Ми маємо усвідомити, що боротьба з ворогом – це наша спільна справа, а відповідальність представників влади має бути в рази більшою, ніж пересічних громадян. Для цього потрібно об’єднати населення і сконцентрувати ресурси всіх силових структур», - наголосив голова облдержадміністрації.

Оцінюючи стан справ в області, Сергій Машковський констатував: «Ми не були готові до такого серйозно виклику, але працюємо над захистом об’єктів стратегічного значення. В першу чергу треба поінформувати населення про чіткий алгоритм дій, а також посилити роботу силових і правоохоронних органів. Вже найближчим часом ми будемо готові прийняти будь-який виклик».

Прес-служба облдержадміністрації


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP