Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 16 листопада 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2015-01-27

На Житомирщині оповіщено на 100% більше військовозобов’язаних, ніж визначено планом

Станом на 6 годину ранку 26 січня 2015 року в Житомирській області оповіщено на 100% більше військовозобов’язаних, ніж визначено планом. Про це проінформував обласний військовий комісар Микола Залесський.
За його словами, 3 тис. військовозобов’язаних вже оповіщено, пройшли медичний огляд більше 2 тис., з яких за станом здоров’я підходить 28%. В першу чергу має бути мобілізовано й 30% офіцерів від загальної кількості. Наразі оповіщено 700 офіцерів запасу, з них медогляд пройшли 50%, за результатами якого придатні до службі лише 17%.
Микола Залесський запевняє, що щодо техніки національної економіки стан справ кращий. Вже проведено моніторинг більше 50% одиниць.
Крім того, обласний військовий комісар відмітив, що ще під час першої черги у 2014 році мобілізаційні ресурси з сільської місцевості районів практично використані. Найбільше військовозобов’язаних у містах області: Бердичів, Коростень, Житомир та Новоград-Волинський.
Так у Бердичівському об’єднаному військовому комісаріаті на обліку більше 8,5 тис. військовозобов’язаних, мобілізаційне завдання – 500 осіб, вручено оповіщення 50. У Житомирі більше 24 тис. мобілізаційних ресурсів, проте завдання – мобілізувати 700 осіб. У Коростені та Лугинах на обліку більше 7 тис. військовозобов’язаних, оповіщення вручено 30-40 особам.
Микола Залесський відмітив низький рівень мобілізації в Радомишлі та Радомишльському районі за попередні три черги.
Голова облдержадміністрації Сергій Машковський звернувся до керівників районів та міст: «Дайте можливість захищати Батьківщину й представникам місцевої еліти. Надавайте конкретні факти про те, де і хто із таких людей уникає служби».
«Розумію, що від Житомирської області в АТО вже перебуває багато військових. Наші бригади є гордістю області. Проте ми маємо дати можливість їм відпочити та прийти на демобілізацію. Керівники районів несуть повну відповідальність за виконання завдань четвертої хвилі мобілізації. Розробіть систему оповіщення та проконтролюйте роботу медичних комісій», - наголосив Сергій Машковський.

Прес-служба облдержадміністрації


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP