Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 21 вересня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2015-01-27

Пам’яті жертвам ГолокостуНаша країна пережила немало подій. Одні добрі, інші ні, одні ми святкуємо і пам’ятаємо переможців, а інші вшановуємо і не забуваємо тих, хто приніс себе в жертву. Саме у ці дні вся Україна вшановує пам'ять жертв Голокосту, смерть яких і досі відгукується болем у наших серцях. І хоч в живих лишилося мало свідків тих жахливих подій, проте наше суспільство усвідомлює, що довелося пережити людям у ті часи, які понести втрати і які муки винести для того, щоб ми, як молоде покоління ніколи не допустили повтору тих трагічних днів.

Цього року Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту відзначається на державному рівні. Жертви не забуті, а про ті трагічні події знає увесь світ. "Голокост, що призвів до винищування однієї третини євреїв і незліченних жертв з числа представників інших меншин, буде завжди служити всім народам застереженням про небезпеки, що таять у собі ненависть, фанатизм, расизм і упередженість", - йдеться в резолюції ГА ООН.

За ініціативи керівництва райдержадміністрації було організовано збір громади нашого району. Біля пам’ятника жертвам Голокосту поряд із Лугинською гімназією ім. В. П. Фількова лугинчани разом із керівництвом району зібралися, щоб вшанувати пам'ять загиблих. Долучилися до цього і вчителі та учні самої гімназії. Присутні влаштували живий коридор до пам’ятника, вшанували жертв Голокосту хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам фашизму.Незважаючи на страшні події, які зараз переживає наша країна, ми не забуваємо тих, хто 70 років тому віддав своє життя і навіки увійшов не лише в історію, а й у наші серця.


Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP