Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 11 грудня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2015-01-27

Гуманітарний вантаж для жителів сходу

Вже вкотре наша Лугинщина долучилася до збору та відправки гуманітарного вантажу жителям Луганської та Донецької областей. Лугинчанам не байдужі долі людей, що перебувають зараз в зоні АТО та не мають змоги забезпечити собі нормальне існування через постійні обстріли мирного населення та нищення території, на якій вони проживають.

Менш ніж за добу було зібрано та сформовано продуктовий вантаж, який доправлять до обласного центру, де він стане частиною партії гуманітарної допомоги із усієї області і найближчим часом буде доставлений жителям східних областей. Цього разу від нашого району буде передано 50 кг борошна, 100 кг макаронів, 100 кг круп, 50 кг цукру, 10 кг сала, 20 кг тушонки, 20 кг консервації та 10 кг меду. Все це зібрано силами працівників районних установ, сільських, селищних рад, керівниками лісгоспів і підприємств, представниками бізнесу та жителями нашого району і за підтримки керівництва райдержадміністрації вчасно доставлено до обласного центру.


Чергову партію гуманітарного вантажу планують відправити через кілька днів, тому збір продуктів триває і кожен небайдужий може долучитися до цієї благородної справи. Уся продукція формується на місцях та оперативно доставляється до міста Житомир, де гуманітарні вантажі із інших районів формують у колону та оперативно доставляють жителям Луганської та Донецької областей.


Відділ інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP