Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 16 листопада 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2015-01-28

Засідання колегії райдержадміністрації

відбулося 28 січня 2015 року. В роботі колегії взяли участь т.в.о. голови райдержадміністрації В.П. Двуреченський, голова райради П.І. Мельник, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники установ і організацій району, сільські і селищні голови. На порядок денний було винесено 5 питань.

Про організацію роботи щодо надання адміністративних послуг доповіла Л.М. Климюк, державний адміністратор Центру надання адміністративних послуг. Начальник відділу Держземагентства в Лугинському районі І.П. Шишук детально розповів про послуги щодо реєстрації земельної ділянки з видачею витягу з державного земельного кадастру, внесення до державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку тощо, які надаються через ЦНАП.

Особливості організації роботи з виконання місцевих бюджетів за доходами та видатками у 2015 році з урахуванням змін податкового та бюджетного законодавства роз’яснили присутнім працівники управління фінансів райдержадміністрації та Лугинської міжрайонної податкової інспекції. На формування видаткової частини місцевих бюджетів впливатимуть такі чинники, як зміни у розмежуванні видів видатків між державним та місцевими бюджетами за принципом субсидіарності; зміни у трансфертній і соціальній політиці; перегляд меж зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи; запровадження плати за навчання у дитячо-юнацьких спортивних школах, крім дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів та із багатодітних та малозабезпечених сімей, та зменшення видатків. Змінено також підходи до фінансування видатків на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах. Замість субвенції з державного бюджету джерелом фінансування таких видатків будуть надходження до місцевих бюджетів акцизного податку з реалізації через роздрібну торговельну мережу пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, нафтопродуктів, біодизелю та скрапленого газу.

Колегія рекомендувала сільським і селищним головам вжити заходів щодо економного й ефективного використання наявних фінансових ресурсів місцевих бюджетів. Відповідним органам були дані доручення, спрямовані на зменшення витрат.

Про підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку району за 2014 рік та проект на 2015 рік доповів начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації С.М. Крамаренко. За словами С.М. Крамаренка, промисловими підприємствами реалізовано промислової продукції на загальну суму 38 млн. 948,7 тис. грн. Загальний фонд зведеного бюджету Лугинського району за 2014 рік виконано на рівні 100,0%: при плані 84 млн. 528,1 тис. грн., фактичні надходження склали 84 млн. 973,4 тис. грн.; перевиконання складає 445,3 тис. грн. Станом на 01.01.2015 року в районі створено 278 нових робочих місць, що становить 106,9% від плану (план – 260 нових робочих місць).

Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у 2014 році та забезпечення виконання у районі вимог законодавства України щодо розгляду звернень громадян доповіла Т.П. Стельмах – головний спеціаліст загального відділу апарату райдержадміністрації. Протягом 2014 року районною державною адміністрацією та органами місцевого самоврядування району отримано та розглянуто 2583 звернення громадян, що на 93 звернення менше, ніж у 2013 році. Протягом зазначеного періоду збільшилося надходження звернень громадян до райдержадміністрації на 3,6 %. За січень-грудень 2014 року на особистих прийомах у райдержадміністрації громадянами подано 73 звернення, що на 40 звернень менше минулорічного показника.

Про організацію проведення дозвілля молоді на території району коротко доповів О.М. Янковець – в.о. начальника відділу культури райдержадміністрації. Т.в.о. голови райдержадміністрації В.П. Двуреченський звернув увагу присутніх на необхідності активізувати роботу щодо організації проведення дозвілля молоді на території району, популяризації серед молоді здорового способу життя. Задля цього необхідно налагодити співпрацю відділу культури райдержадміністрації та відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації з метою забезпечення змістовного дозвілля і відпочинку молоді.


Відділ інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP