Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 21 вересня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2015-01-29

Міліція Житомирщини просить громадян посилити пильність

Упродовж усього періоду нестабільності та вкрай напруженої ситуації в державі працівники органів внутрішніх справ області працюють у посиленому варіанті несення служби, аби забезпечити належний правопорядок та безпеку жителів Житомирщини. У регіоні постійно тривають спеціальні заходи з протидії озброєній злочинності та недопущення проявів сепаратизму, терористичним загрозам. Але спокій і мир у нашому домі залежить від кожного з нас.
За останній час на території області відбулася значна кількість масових заходів різних тематики та спрямування. Під час їх проведення основним завданням для працівників міліції було убезпечити людей від ризикованих ситуацій, зберегти спокій та виваженість у прийнятті рішень.
Також за цей період нам вдалося спільно з жителями області не допустити сплеску злочинних проявів, організувати належну протидію криміногенним процесам. Постійно працюють мобільні оперативно-слідчі групи територіальних підрозділів міліції для розкриття та розслідування протиправних дій. Проводяться необхідні оперативно-розшукові заходи для встановлення та затримання винних осіб. Значно посилено заходи з виявлення та вилучення з обігу незаконної зброї, боєприпасів та вибухівки.
Однак ситуація в державі загострюється і потребує адекватного реагування. Зростаючі загрози суспільній безпеці сьогодні, як ніколи, вимагають від нас усіх єднання, згуртованості, глибокого розуміння й усвідомленості істинності поточних процесів.
Шановні жителі Житомирщини!
Нинішня непроста соціально-політична ситуація викликає стурбованість всього суспільства. І ми, як працівники міліції, несемо подвійну відповідальність за правопорядок, спокій та безпеку у кожному населеному пункті нашої Житомирщини. Запевняємо: що залежить від міліції, ми робимо і будемо робити у межах чинного законодавства.
Водночас ми звертаємось до кожного з вас із проханням проявити максимум пильності, уважності та обережності у цей період і повідомляти до міліції про всі відомі чи виявлені вами факти появи підозрілих осіб, від недавно тимчасово проживаючих на вашій вулиці. Звертайте увагу на залишені без нагляду тривалий час транспортні засоби, нічийні валізи, пакунки тощо.
У разі появи у вас обґрунтованих підозр щодо небезпечності ситуації відразу телефонуйте за номерами «102» , (0412) 47-75-73 або 9-14-78.
Проявіть свою активність та громадську свідомість й разом забезпечимо спокій та безпеку у нашому краї.

УМВС України в Житомирській області


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP