Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 11 грудня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2015-01-14

З нагоди 71-ї річниці визволення Житомирської області від нацистських загарбників

Шановні ветерани!
Дозвольте мені від імені районної організації ветеранів і себе особисто щиро привітати вас, дорогих ветеранів, учасників бойових дій, дітей війни, ветеранів військової справи з 71-ю річницею визволення Житомирської області від нацистських загарбників.
Бажаю усім доброго здоров’я, щастя, злагоди в сім’ях, оптимізму, бадьорого настрою і всіляких житейських гараздів.
Велика Вітчизняна війна 1941-1945 років спопеляючою блискавицею пронеслася над Україною, в тому числі і над Лугинщиною, пронизала серця і душі, обпалила кожну сім'ю та оселю, кожне людське життя. Гірка й скорботна пам'ять про неї ніколи не полишить нас.
Саме тому ця найкровопролитніша війна в історії людської цивілізації ще й досі не закінчилася для багатьох жителів України, і нашого району.
Для сивочолих фронтовиків вона у хвилюючих спогадах, болючих ранах і бойових нагородах, які ще й дотепер знаходять своїх героїв.
Для вдів, матерів і дітей, усіх тих, хто не дочекався рідних чи близьких з далеких фронтів, вона – у вічній скорботі й надії дізнатися про місце їх загибелі та поховання.
За визволення України загинули сотні тисяч червоноармійців, представників різних національностей.
Для всіх жителів нашого краю війна вічно у незгасній пам’яті. Відновити героїчну і водночас гірку правду історії Великої Вітчизняної війни, встановити й гідно увічнити імена загиблих, віддати данину глибокої поваги пам’яті полеглим за свою Батьківщину, на прикладі їх подвигу виховати справжніх патріотів прийдешніх поколінь – таку мету ставить перед собою Лугинська районна організація ветеранів України.
До складу районної організації ветеранів входять понад 5 тисяч ветеранів війни і праці, дітей війни, людей похилого віку, ветеранів військової справи.
Із них залишилося 407 ветеранів війни, 12 учасників бойових дій, 40інвалідів війни.
В районі створена і діє ветеранська комісія по захисту правди історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років. В обов’язки входить захист правди про події ВВв 1941-1945 років, що є священним обов’язком кожного перед пам’яттю воїнів, які не повернулися з війни тих хто не дожив до 71-ї річниці звільнення Житомирщини від німецько-фашистських загарбників.
І ветерани, і молоде покоління, сьогодні об’єднуються, аби спільно діяти у цьому напрямі.
Тож в яскравому світлі історичної справедливості жалюгідними виглядають нині безглузді спроби сучасних фальсифікаторів перекрутити історичну правду про Велику Перемогу нашого народу у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.
Звертаючись до молоді хочу сказати: ви – головна надія нашої держави. Адже ви – це завтрашні керівники, будівельники майбутнього, і саме від вас залежить подальша доля України.
Тож рівняйте свої справи і вчинки на героїв минулого, на тих, хто не пошкодував свого життя в ім’я майбутнього, в ім’я вас, молоді люди.
Бережіть бойові і трудові традиції старшого покоління. Не забувайте про тих, хто врятував Вітчизну від коричневої чуми – ветеранів ВВв; приділіть їм більше уваги, турботи, тепла – вони цього заслужили.
Тож завжди шануймо живих і вічно пам’ятаймо загиблих.

М.Й. Кухарець,
голова районної організацій ветеранів


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP