Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 16 листопада 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2015-10-12

Основні поради підготовки до виборів

25 жовтня в Україні відбудеться важлива для життя країни подія – вибори місцевих рад і мерів міст.

Щоб у день виборів не було несподіванок, варто заздалегідь витратити декілька хвилин на те, щоб перевірити наявність правильних особистих даних у реєстрі виборців на сайті www.drv.gov.ua. Там необхідно зареєструватися в «Особистому кабінеті виборця» та оформити заявку на перевірку Ваших даних. Відповідь Вам надішлють на електронну пошту, що Ви зазначили під час реєстрації.

Якщо раптом не знайшли себе в списку виборців або Ваші дані зазначено з помилкою, Вам потрібно написати заяву та разом з копіями документів передати її в орган ведення реєстру виборців. Де шукати ці установи у Вашому місті, можна подивитися.
На виборах депутатів місцевих рад і мерів міст графік роботи виборчих дільниць однаковий для всієї України: вони будуть відкриті з 8:00 та закриються рівно о 20:00 за київським часом. Уточнити місцезнаходження дільниці можна тут.

Голосувати можна тільки за місцем реєстрації. Найважливіша особливість цих виборів у тому, що на місцевих виборах можна буде проголосувати тільки за місцем постійної реєстрації. Тимчасово змінювати виборчу адресу, як на виборах Президента або Верховної Ради, можливості не буде.

На виборах у місцеві ради будуть відкриті партійні списки: голосують в окрузі за конкретну людину від партії. Партії будуть висувати свій список, але люди будуть голосувати за конкретну людину зі списку, яку партія виставить по округу. Тому виборці отримають бюлетені, у яких буде зазначено партію, лідера її місцевого відділення та ім’я кандидата від партії. Список всіх партій, що допущені до виборів, є тут.

Прес-служба ОДА


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP