Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 16 листопада 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2015-10-19

Мати-героїня у с. Зарічка

Виростити і виховати дитину, щоб вона була хорошою людиною – не так вже й просто. А виховати п’ятьох дітей у наші складні часи надзвичайно важко. Саме таким героїчним жінкам, які виростили п’ятеро і більше дітей, Президент України присвоюю почесне звання «Мати-героїня».

Руслана Михайлівна Велікдус разом із чоловіком виховують аж шестеро дітей! Старші дві доньки по закінченню школи подалися на навчання до обласного центру, а четверо молодших дітей – школярі.


Привітати жінку із почесним званням «Мати-героїня» та вручити відзнаку у с. Зарічка завітали голова райдержадміністрації В.О. Чиж та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Н.В. Сенчило.

Вітаючи Руслану Михайлівну, голова адміністрації В.О. Чиж побажав їй побільше хороших світлих днів, довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості від дітей.
«Надзвичайно приємно вітати наших матерів-героїнь, – зізнався голова адміністрації. – На Лугинщині вже 322 жінки удостоєні цього звання. Основне для матері – щастя її дітей, а у влади головне завдання – зробити все належне, щоб багатодітні родини не знали проблем, жили у достатку та злагоді».

Ця та й інші багатодітні родини є гордістю району, бо в них прищеплюються найкращі людські риси – повага до батьків і любов до рідної землі, працьовитість, сумлінність, щирість та небайдужість


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP