Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Центр допомоги учасникам АТО Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 22 травня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2017-06-01

Кожна дитина має право

Традиційно 1 червня у Лугинах, як і в усьому світі, відзначається Міжнародний день захисту дітей ‒ прекрасне свято радості та надії.

На захід, який організували структурні підрозділи райдержадміністрації у парку селища, з’їхалися малюки зі всього району, а також педагоги та вихователі. Із вітаннями до присутніх звернулися голова адміністрації Василь Чиж, голова райради Олександр Губарець та начальник відділу освіти, молоді та спорту Наталія Сенчило.
«Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі; прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни», ‒ сказав у своєму виступі Василь Чиж.

Наталія Сенчило розповіла про акцію «Серце до серця». Кошти, зібрані під час акції, будуть передані сім’ям, дітки яких потребують лікування.

Юні таланти району разом із більш досвідченими артистами організували святковий вокально-танцювальний концерт. І, звичайно ж, для дітлахів було проведено веселі конкурси.

Саме від уваги, любові, виховання залежить доля дітей. І якщо діти ростимуть у добрі, змалечку будуть відчувати любов та милосердя, вони змінять наше життя на краще, адже діти – гарант самозбереження, здоров'я і процвітання нації.

  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP