Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Центр допомоги учасникам АТО Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 26 травня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2017-06-06

Шановні роботодавці!

З метою попередження порушення норм чинного законодавства з боку роботодавців та уникнення спорів щодо дотримання роботодавцями норм законодавства та підвищення рівня відповідальності, а саме неподання звітності, Лугинський районний центр зайнятості інформує:

- про наявність попиту на робочу силу (форма 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» (далі 3-ПН));
- про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку зі змінами в організації виробництва, праці (форма 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці»)
або порушення термінів її неподання , визначених Законом України «Про зайнятість населення», тягне за собою штраф у чотирикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої в момент виявлення порушення.

Відповідно до ст. 50 п. 3 п.п. 4 Закону України «Про зайнятість населення» та Порядку подання звітності форми 3- ПН затвердженої Міністерством соціальної політики України 05.12.2016 року № 1476 підприємства, установи, організації, їх структурні підрозділи та філії не залежно від форми власності та господарювання повинні на протязі 3 робочих днів з моменту відкриття вакансії подати інформацію про попит на робочу силу (форма 3-ПН).

При вивільненні працівників у зв’язку зі змінами організації виробництва і праці, у тому числі ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємств, установ, організацій відповідно до ст. 48 та ст. 50 Закону України «Про зайнятість населення» повідомляють про це не пізніше як за два місяці в письмовій формі службу зайнятості, вказуючи підстави і строки вивільнення, найменування професій.

Запрошуємо до співпраці.

Я.В. Яковенко,
провідний спеціаліст відділу взаємодії з роботодавцями


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP