Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Центр допомоги учасникам АТО Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 22 травня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2017-06-12

Грали та пізнавали нове про професії

Щойно закінчився навчальний рік. Прийшла пора літніх довгоочікуваних канікул, пора відпочинку, оздоровлення, незабутніх вражень, нових зустрічей та й можливість дізнатися про щось важливе та корисне.

Тому нещодавно фахівцями в приміщенні районного центру зайнятості на запрошення дирекції Лугинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 проведено захоплюючу профорієнтаційну мандрівку у світ професій, в якій взяли участь 42 учні 1-5 класів, які відвідують літній пришкільний табір «Каштан».

Під час спілкування з найменшими учасниками фахівці центру проводили вікторини та ігри. Поринувши у розмаїття професій, що було представлено у цікавій вікторині «Віднови прислів’я». Діти швидко згадали чимало приказок та прислів’їв про працю, професії та людей праці, активно відгадували загадки. Неважким було завдання розгадати загадки про професії лікаря, вчителя, кухаря, водія, будівельника, швачки та назвати ці професії англійською мовою, адже пришкільні табори з поглибленим вивченням англійської мови. Дві команди «Всезнайки» та «Театрали» позмагалися у запропонованих іграх «Знайди відмінності у професіях», «Гра з тінню», «Засекречені професії», «Від ознаки до професії». Особливо сподобалось завдання-пантоміма, де члени команд артистично й образно мовою жестів і міміки відтворювали особливості певною професії, а решта учасників відгадували, про який фах без слів розповідали їхні ровесники. Найактивніші учасники конкурсів отримували маленькі заохочення – каштанчики.

Діти були жвавими та активно брали участь у конкурсах. У кожному завданні вони мали змогу розкрити не тільки свої знання, таланти, але й отримати багато корисної інформації про світ професій.

Всі учасники заходів з цікавістю та користю провели час, старші школярі отримали інформацію про значення праці в житті людини, під час зустрічі вони мали можливість розкрити себе, зокрема показати ставлення до тієї чи іншої професії, а найактивніші отримали призи. Через гру, цікаві творчі завдання, загадки, конкурси школярі знайомились із розмаїттям світу професій, робітничими професіями, які є важливими у сьогоденні та актуальними на ринку праці.

Програма для юних відпочивальників була цікавою та змістовною, тому їх активність була високою та емоційно насиченою. В ході проведення заходів дітей ще й ознайомили з новими професіями, які з’явилися на ринку праці та користуються попитом.

Насамкінець всі учасники отримали буклети про професії, посмакували солодощами, а команди переможці – подяки і канцтовари до школи.

Фахівці районного центру зайнятості впевнені що під час спілкування в ході проведення профорієнтаційних заходів всі учасники отримали корисну інформацію про світ професій, що допомагає розширити уявлення та дізнатись щось нове про професії.

О.В. Омельчук,
провідний фахівець з питань зайнятості

  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP