Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Центр допомоги учасникам АТО Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 26 травня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2017-06-09

Комісія проведе обстеження земель сільськогосподарського призначення

Сьогодні, 9 червня, відбулась нарада з селищними, сільськими головами, керівниками сільськогосподарських підприємств та структурних підрозділів райдержадміністрації щодо використання земельних ресурсів. Нараду проводила перший заступник голови райдержадміністрації О.І.Ренкас.

Про використання земель сільськогосподарськими підприємствами в районі та шляхи покращення використання земельних ресурсів присутнім доповів О.А. Данюк – начальник управління АСЕІР. Посівна площа сільськогосподарських культур під урожай 2017 року складає 4734 га, що на 2234 га більше, ніж у 2016 році. Суттєво зросли посіви зернових, круп'яних культур (гречки, проса, кукурудзи). Кун'юктура ринку призвела до того, що майже зовсім відсутнє вирощування бульби (всього 3 га) та зовсім відсутні посіви овочевих культур.

Начальник Лугинського відділення Коростенської ОДПІ А.В. Ярошовець, розповідаючи про земельний податок, орендну плату за землю, наголосила на тому, що плата за землю (орендна плата) є одним із основних джерел наповнення місцевого бюджету. Платниками за землю в нашому районі є 57 юридичних осіб, 123 ФОП та 174 громадянина. Протягом січня – травня 2017 року надходження плати за землю до місцевого бюджету становить 1 млн. 576 тис. грн., що на 40% більше аналітичного періоду минулого року.

Про стан використання земельних ресурсів та надання юридичного права на користування доповів С.В. Метьолкін, начальник відділу Держгеокадастру в Лугинському районі. Земельний фонд району на 01 січня 2017 року становить 99,413 тис. га., землі запасу та резерву загального користування становлять – 14,125 тис. га. На даний час діє 17 договорів оренди земельних ділянок державної власності на загальну площу 245,47 га. Станом на 01 січня 2017 року в районі обліковується 26 сільськогосподарських підприємств, які орендують 7,73 тис. га. сільськогосподарських угідь, укладено 2433 договорів оренди земельних ділянок з власниками земельних часток (паїв), на загальну площу 5,54 га.

За результатами наради було вирішено створити комісію із юристів, селищних, сільських голів, представників Держгеокадастру в Лугинському районі. Розробити дорожню карту інвентаризації заліснених земель та провести обстеження земель сільськогосподарського призначення.


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP