Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Центр допомоги учасникам АТО Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 26 травня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2017-06-14

Незаконні пилорами Лугинщини буде ліквідовано

Засідання робочої групи зі збереження лісових ресурсів відбулося сьогодні, 14 червня, у райдержадміністрації. Участь у засіданні взяли голова та перший заступник голови РДА, голова райради, керівництво обох районних лісгоспів, керівники районних представництв Держгеокадастру та податкової інспекції, відповідальні за даний напрямок працівники райдержадміністрації.

Голова РДА Василь Чиж наголосив на необхідності виявлення та ліквідації незаконних пилорам й інших лісопереробних підприємств, які не лише працюють нелегально, але й переробляють деревину невідомого, часто незаконного, походження.

Перший заступник голови РДА Олена Ренкас зауважила, що на зазначених пилорамах працюють нелегальні робітники, що суперечить законодавству та позбавляє робітників соціального захисту.

Начальник управління АСЕІР РДА Олег Данюк поінформував про шкоду, завдану незаконними вирубками на території району, зокрема про зрубані 66 дерев на території Червоноволоцької сільської ради. За даним фактом ведеться розслідування.

Директор ДП «ЛДЛАП «Лугинський держлісгосп АПК» Ігор Бегійович сказав, що найбільше шкоди лісовому господарству завдають випалювачі деревного вугілля, котрі працюють на нелегальній продукції. Якщо підприємці-випалювачі самі не займаються незаконними рубками лісу, то скуповують сировину без жодних документів у населення, тим самим стимулюючи крадіжки деревини.

Задля збереження лісових ресурсів та протидії незаконним вирубкам лісу було вирішено проводити рейди спільно із працівниками лісгоспів та поліції, а також провести роботу по виявленню незаконних пилорам.


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP