Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Центр допомоги учасникам АТО Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 22 травня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2017-06-16

Семінар з питань діяльності органів опіки

Семінар-навчання із головами сільських та селищних рад з питань діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини відбувся сьогодні, 16 червня, в залі засідань райдержадміністрації. Семінар було розпочато вступним словом першого заступника голови райдержадміністрації О.І.Ренкас.

Начальник служби у справах дітей А.К. Таргонська озвучила інформацію про діяльність органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини, які повноваження виконавчих комітетів сільських та селищних рад з питань прав дитини, механізми реалізації у 2017 році регіональної цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013 – 2017 роки.

Головний спеціаліст служби О.В.Мороз ознайомила із організацією роботи щодо запобігання бездоглядності та безпритульності, профілактики правопорушень та інших негативних проявів серед дітей, надала чітку інформацію, щодо попередження насильства, жорстокого поводження, торгівлі дітей. Оксана Валеріївна провела аналіз ситуацій в районі щодо фактів суїциду, тяжких тілесних ушкоджень та смерті дітей внаслідок жорстокого поводження з ними.

Головний спеціаліст служби Л.В.Лісовська озвучила порядок встановлення статусу дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та постановка даної категорії дітей на первинний облік.  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP