Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Центр допомоги учасникам АТО Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 18 липня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2017-10-05

"Запобігти. Врятувати. Допомогти"

На виконання вказівки управління ДСНС «Про організацію роботи у проведенні громадської акції «Запобігти, врятувати, допомогти», Лугинським РС Управління ДСНС України у Житомирській області дану акцію буде проведено 09 жовтня 2017 року на території Лугинської ЗОШ №2, початок акції о 10 год. 30 хв.
В даній акції запрошуємо взяти участь учнів усіх вікових груп, мешканців та гостей Лугинського району.
Метою проведення акції є інформування населення про діяльність ДСНС України, що направлена на впровадження державної політики у сфері цивільного захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій приодного та техногенного характеру. Особливо в частині запобіганню та загибелі людей під час їх виникнення.
Під час проведення акції «Запобігти врятувати допомогти» працівниками пожежної частини 7 ДПРЧ смт Лугини буде продемонстровано бойове розгортання особового складу, робота особового складу з ПТО, гасіння умовної пожежі, показано аварійно-рятувальне озброєння, яке застосовується на аварійно-рятувальному автомобілі. Організовано виставку пожежно-технічного озброєння та первинних засобів пожежогасіння, також на акцію запрошені представники газової служби та швидкої допомоги.


В.М.Шанюк,
начальник Лугинського районного сектору
управління ДСНС України у Житомирській області


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP