Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 21 вересня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2017-10-06

Перший заступник голови РДА Олена Ренкас провела зустріч по зверненню жителя району

Зустріч із головою та депутатами Великодивлинської сільської ради провела перший заступник голови РДА Олена Ренкас.

Причиною проведення зустрічі стало звернення до РДА жителя с. Малий Дивлин Петра Антонюка щодо ефективності виконання своїх функцій органами місцевого самоврядування та силовими структурами. Звернення попередньо розглядалося в райдержадміністрації за участі працівників відповідних структур, однак задля ефективнішого вирішення піднятих питань, розгляд було перенесено безпосередньо до сільської ради із залученням місцевих депутатів.

Перш за все було обговорено кримінальну ситуацію, яка склалася на території сільської ради: протягом 2017 року було зареєстровано 3 випадки нападів і пограбувань.

Заявник Петро Антонюк озвучив свої претензії до роботи працівників сільської ради.

Олена Ренкас акцентувала увагу на необхідності прозорості в діяльності органів влади будь-якого рівня та наголосила на тому, що кожен громадянин повинен діяти виключно в межах законодавства.

Великодивлинський сільський голова Зоя Саїдова пообіцяла найближчим часом надати публічний звіт про проведену роботу, а за необхідності – опублікувати його у місцевій пресі. Зоя Григорівна обирається сільським головою вже вдруге, і значних зауважень до її роботи не виникало.

  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP