Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 21 вересня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2017-10-09

Дорожні служби Лугинщини готують до роботи в осінньо-зимовий період

Засідання районної комісії з безпеки дорожнього руху відбулося сьогодні, 9 жовтня, в райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови РДА О.І. Ренкас. Участь у роботі комісії взяли голова районної ради О.В. Губарець, голова Лугинської селищної ради П.І. Мельник та керівництво Коростенського райавтодору.

На розгляд комісії виносилось питання стану автомобільних доріг та підготовку дорожніх служб до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Начальник Лугинського відділення поліції Коростенського відділу поліції ГУ НП у Житомирській області К.П. Перепелиця наголосив, що у зв’язку з настанням темної пори року, для забезпечення безпеки дорожнього руху та безперебійної роботи камер спостереження необхідно забезпечити освітлення вулиць Лугинської селищної ради та перехресть автодоріг.

Начальник Коростенського райавтодору С.О. Данилюк доповів про стан автомобільних доріг на території району та готовність дорожніх служб до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років. За його інформацією, існує недостатність фінансування для забезпечення належного утримання доріг на території Лугинського району.

На комісії також вивчалась можливість співфінансування утримання доріг загального значення на території району.


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP