Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 21 вересня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2017-10-10

Лугинський район: рятувальники навчали дітей як діяти у разі небезпеки під час громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

9 жовтня на території Лугинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 рятувальники спільно із представниками екстреної швидкої допомоги, газової служби та педагогами у рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» навчали дітей як діяти у разі небезпеки. На відкриття акції завітали учні школи та місцеві мешканці.

Безпосередньо захід розпочався лінійкою на шкільному майданчику, на якій фахівці ДСНС довели до присутніх правила безпечної поведінки у побуті та на вулиці, під час виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів.

Медики ж навчали дітлахів правилам надання першої медичної допомоги, а працівники газової служби розповіли правила користування газом та що робити в разі його неконтрольованого витікання.

Однієї зі складових акції була демонстрація працівниками Служби порятунку «101» пожежно-технічного озброєння, засобів індивідуального захисту та аварійно-рятувальних засобів. Проте кульмінацією заходу стала демонстрація гасіння умовної пожежі.

В.М.Шанюк,
начальник Лугинського районний сектор
управління ДСНС України у Житомирській області


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP