Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 24 жовтня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2017-12-07

Привітання до Дня місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Представляти громади, знати їх проблеми і докладати зусиль задля їх вирішення – почесна і відповідальна місія. У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації громадських інтересів, сприяти вирішенню важливих питань не лише місцевого, а й державного значення.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання: спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна потребує подальшого розвитку місцевого самоврядування; за такими змінами – майбутнє держави.

З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну працю, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого району і держави в цілому.

Щастя вам, дорогі друзі і соратники, миру й сімейного благополуччя, здійснення задумів і планів задля загального гаразду!


О.І. Ренкас,
перший заступник
голови адміністрації  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP