Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 16 листопада 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2017-12-07

День місцевого самоврядування

Представники органів місцевого самоврядування – працівники районної ради, голова та апарат Лугинської ОТГ, сільські голови та секретарі, депутати районної ради відзначали сьогодні, 7 грудня, своє професійне свято у районному Будинку культури.

Голова райради Олександр Губарець привітав присутніх зі святом та подякував усім за співпрацю і порозуміння. Окремі слова вдячності та привітання пролунали на адресу ветеранів місцевого самоврядування та депутатів, які неодноразово обирались до районної ради.

З вітальним словом до присутніх звернулась перший заступник голови РДА Олена Ренкас. «Представляти громади, знати їх проблеми і докладати зусиль задля їх вирішення – почесна і відповідальна місія. Країна потребує подальшого розвитку місцевого самоврядування; за такими змінами – майбутнє держави», – наголосила Олена Ренкас.

Подяки від депутата обласної ради Андрія Озерчука вручила його помічник Оксана Линник.

Святковий настрій присутнім створював гурт «Чіп».
  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP