Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Центр допомоги учасникам АТО Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 22 серпня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2011-01-12

У районі відзначили новорічні і різдвяні свята для дітей

З метою проведення в районі новорічних і різдвяних свят для дітей та забезпечення належної організації дитячого відпочинку та оздоровлення у новорічні і різдвяні свята 2011 року структурними підрозділами райдержадміністрації проведено наступну роботу, а саме:
- 17.12.10 забезпечено участь 16 дітей соціально незахищених категорій в обласному заході;
- 18.12.10 організовано та проведено районний захід у районному будинку культури до Дня святого Миколая, в якому прийняло участь 250 дітей району;
- 26.12.10 забезпечено участь 40 дітей району у обласному заході;
- 27.12.10 забезпечено участь 50 дітей району в обласній ялинці під патронатом губернатора області С.М. Рижука;
- 05.01.11 організовано та проведено різдвяну ялинку у Будинку дитячої творчості для дітей-інвалідів та дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування під патронатом голови Лугинської райдержадміністрації Ю.Д. Ляшевича;
- 06.01.11 забезпечено участь 15 дітей району у новорічній ялинці, яка відбулася в національному палаці мистецтв «Україна» м. Київ.
Дирекціями загальноосвітніх навчальних закладів району організовано та проведено новорічні ялинки для дітей з 24.12.10 – 30.12.10.
Відділом культури і туризму райдержадміністрації забезпечено безкоштовне відвідування дітьми районного краєзнавчого музею.
Громадською організацією «Олімпія спорт» спільно з колективом ДЮСШ з 28.12.10-14.01.11 проводяться заходи для молоді селища(за окремим планом).
Відділом освіти райдержадміністрації забезпечено оздоровлення 3 дітей, позбавлених батьківського піклування.
Службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з РВ УМВС України в Житомирській області протягом зимових канікул проведено 7 профілактичних рейдів по місцях масового відпочинку дітей та молоді. Під час проведення заходів дітей, які залишилися без батьківського піклування не виявлено, обстежено умови проживання 10 кризових сімей, в яких виховуються 16 дітей. Проведено індивідуальні бесіди з батьками щодо недопущення травматизму та загибелі дітей (Красноставська с/р 2с/5д, Будо-Літківська с/р 1с/1д, Калинівська с/р 1с/1д, Остапівська с/р 1с/3д, Літківська с/р 2с/5д, Лугинська с/р 3с/8д).


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP