Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Центр допомоги учасникам АТО Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 22 серпня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2011-01-24

Голова райдержадміністрації провів нараду

На нараді керівників управлінь, відділів, секторів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району, яка відбулася 24 січня 2011 року були розглянуті наступні питання: 1.Про погашення підприємствами, установами, організаціями району заборгованості із сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України доповіла Швагер Олена Миколаївна – начальник управління Пенсійного фонду України в Лугинському районі. 2.Про підсумки проведення районного конкурсу «Вчитель року – 2010» проінформувала Борова Ольга Миколаївна – начальник відділу освіти районної державної адміністрації. 3.Про моніторинг динаміки суспільно-політичних процесів у Лугинському районі доповів Карповець Віктор Павлович – завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськістю та у справах преси та інформації апарату райдержадміністрації.

Впродовж 2011 року робота управління Пенсійного фонду України в Лугинському районі була спрямована на погашення підприємствами, організаціями та установами заборгованості із сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України, забезпечення надходження платежів до бюджету Фонду, своєчасне фінансування виплати пенсій та допомог пенсіонерам району, а також проведення призначення та перерахунків пенсій у встановлені законодавством терміни.

В загальній сумі власних надходжень найбільшу питому вагу становить відсоток надходжень від бюджетних установ району - 53%, промислових підприємств - 31%, сільскогосподарських товаровиробників -4%, приватних підприємців - 2% та інші надходження становлять - 10%.

В поточному році управлінням Пенсійного фонду України в Лугинському районі постійно проводиться робота з підприємствами-боржниками щодо погашення ними заборгованості та своєчасної сплати поточних платежів з роз'ясненням наслідків виникнення боргу, а саме щодо настання для підприємства додаткових витрат у зв'язку з застосуванням штрафних санкцій, нарахування пені та стягнення боргів у примусовому порядку.

У районному етапі конкурсу «Вчитель року» взяло участь 7 педпрацівників.

Переможцями районного етапу конкурсу стали:
-у номінації «Початкові класи» - Федотюк В.І., Літківська ЗОШ І-ІІ ступенів;
-«Зарубіжна література» - Чепайкіна Л.А., вчитель Липниківської ЗОШ I-III ступенів;
-«Історія» - Лукиша О.М., вчитель Літківської ЗОШ І-ІІ ступенів;
-«Іноземна мова «Німецька» - Тищенко К.І., вчитель Топільнянської ЗОШ І-ІІ ступенів;
-у номінації «Образотворче мистецтво» - Гриневич С.П., вчител Луганської гімназії імені В.П.Фількова.
Роботи вчителів надіслані на заочний тур обласного етапу конкурсу «Учитель року».

У конкурсі «Учитель року - 2010» брали представники 6 освітніх закладів району: Бовсунівський НВК «Школа-дитячий садок», Кремненська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Жеревецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Лугинські ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та №2, Великодивлинська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Роботи переможців районного конкурсу були направлені до обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Дипломами обласного управління освіти і науки нагороджені: Ярошовець І.С. (Кремненська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Гніда В.С. (Бовсунівський НВК «Школа-дитячий садок», Білюк С.Л. (Жеревецька ЗОШ І-ІІІ ступенів), Сенчило Г.І. (Великодивлинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Бондар Н.Г. (Луганська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1).


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP