Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Центр допомоги учасникам АТО Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 22 серпня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2011-01-26

Держветслужба району інформує

Держветслужба району інформує

Деякі зміни до порядку клеймування м'яса

Відповідно до Наказу №46 від 2.02.2010 року Державного комітету ветеринарної медицини України «Про затвердження Інструкції із застосування позначки придатності та ветеринарних штампів і внесення змін до Інструкції по клеймуванню м'яса», з 24.10.2010 року змінюється порядок клеймування м'яса, а саме: будуть застосовуватися нові штампи, а також позначка придатності.
Після проведення передзабійного огляду тварини, уповноваженим спеціалістом ветеринарної медицини буде видано довідку клінічного огляду, після забою даної тварини уповноваженим спеціалістом ветеринарної медицини буде наноситися ветеринарне клеймо післязабійного огляду «Попередній огляд». Дане клеймо буде нанесене на м'ясні туші (напівтуші, четвертини), після чого вони можуть супроводжуватися на переробне підприємство або в державну лабораторію ветеринарно-санітарної експертизи на агропродовольчому ринку. Спеціалісти державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи на агроподовольчому ринку за умови наявності клейма «Попередній огляд», здійснюють державну ветеринарну експертизу в порядку встановленому «Правилами ветеринарно-санітарної експертизи м'яса та м'ясних продуктів», і клеймують їх позначкою придатності за умови, що не має підстав для визначення продуктів непридатними для споживання людиною. Дані клейма «Попередній огляд» будуть мати право наносити спеціалісти Луганської державної лікарні ветеринарної медицини. Довідки за тел. 9-14-08, 9-11-17.

В.о начальника лікарні ветеринарної медицини Л.Г. Дерманська


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP