Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 21 вересня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2018-03-02

Освітяни Лугинщини підвели підсумки 2017 року

Конференція освітян району відбулась сьогодні, 2 березня, в залі засідань райдержадміністрації.

Участь у конференції взяли перший заступник голови адміністрації Олена Ренкас, голова районної рад Олександр Губарець, начальник та працівники відділу освіти, молоді та спорту РДА, директори навчальних закладів Лугинщини.

На розгляд колегії було винесено питання про проведену роботу відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації у 2017 році, пріоритети на 2018 рік, підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання.

За результатами районних олімпіад серед закладів І-ІІІ ступенів найкращий результат показала Липниківська та Миролюбівська школи.

Вчитель Жеревецького НВК Петро Петрович Каменчук увійшов до п’ятірки фіналістів обласного етапу конкурсу «Учитель року-2018» у номінації «Фізика».

Питання оплати відряджень вчителів та сприяння підвищенню престижності професії педагога підняла голова профспілки освітян Марина Борисюк.

Методист відділу Андрій Бондаренко звернув увагу присутніх на необхідності посилення патріотичного виховання школярів та подальшу реалізацію відповідної програми. Голова райради Олександр Губарець пообіцяв надати підтримку задля реалізації програми.

На завершення конференції перший заступник голови адміністрації Олена Ренкас подякувала освітянам за роботу.

  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP