Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 11 грудня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2018-03-03

Ми підтримуємо національно-патріотичні цінності та відновлюємо пам’ятні знаки – Ігор Гундич

Серед ініціатив команди ОДА – підтримка національно-патріотичних цінностей та відновлення пам’ятних знаків на Житомирщині.

Про це сказав голова ОДА Ігор Гундич під час звітної прес-конференції, яка відбулась 26 лютого на сучасному насіннєвому інвестиційному заводі «Монсанто» у Попільнянському районі.

«Однією із наших ініціатив є підтримка національно-патріотичних цінностей. У минулому році ми спільно із громадськістю, обласною та міською радами встановили пам’ятний знак Героям Небесної Сотні. Всі знають, що дуже багато було проектів пам’ятника, комусь щось подобалось, комусь – ні. Ми обрали той проект, який пройшов відкритий конкурс. Навіть сьогодні є люди, які цей знак критикують. Але є ідея автора, як він його задумав, так ми його і втілили в життя. Серед інший областей, де відкрили пам’ятники Героям Небесної Сотні, я вважаю, що у Житомирі один з найкращих», – сказав Ігор Гундич.

Голова ОДА наголосив на тому, що й приміщення ОДА ввечері світиться національними кольорами: «Також до Дня Державного Прапора України ми підсвітили облдержадміністрацію в синьо-жовтих кольорах. Нещодавно їхав ввечері з Києва на роботу і здається, що це дрібниця, але дійсно дуже приємно бачити синьо-жовтий прапор на ОДА».

Крім цього, у 2017 році відновили Меморіал пам’яті Героям Базару в Народицькому районі, пам’ятний знак Борцям за волю України в Овручі, пам’ятний знак Героям АТО у Хорошеві.


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP