Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Центр допомоги учасникам АТО Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 19 серпня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2018-04-03

Жителі області можуть особисто поспілкуватися з головою ОДА Ігорем Гундичем

Із 170 жителів області, які звернулися на «гарячу лінію» голови ОДА за телефоном 42-02-02, близько 20% виявили бажання особисто поспілкуватися з Ігорем Гундичем.

З ними керівник області спілкується по телефону до початку робочого дня або ввечері після його закінчення.

Про це він розповів вчора, 2 квітня, у прямому ефірі телеканалу Союз-ТВ.

«Із 170 людей, які зателефонували, 20% виявили бажання поспілкуватися зі мною особисто. Я не веду прийом дзвінків і не сиджу на "гарячій лінії", але зранку або ввечері після роботи мій секретар бере список і набирає людей. І це дуже цікаво, бо ніхто не очікує, що йому зателефонують з приймальні голови ОДА о восьмій вечора. Є люди, які не готові розповісти телефоністу про свою проблему, і з такими я спілкуюся особисто», – зазначив Ігор Гундич.

За словами голови ОДА, ефективність такого способу зв’язку він оцінюватиме за кількістю вирішених звернень.

«Ми пробували різні форми спілкування. Особистий прийом громадян – це потрібно купити квиток, приїхати, що створює складності для громадян. Також пропонували відео-зв’язок, але не завжди у людей є можливість підключення до хорошого інтернету, а коли їх збирають по кілька людей у райдержадміністрації – це не дає мені можливості нормально моніторити справи в області. Тому ми прийшли до думки, що потрібно робити найелементарніше – телефонний дзвінок мають можливість зробити всі. Я поставив дуже просте завдання – якщо ми не вирішуватимемо 60-70% звернень, то я вважатиму і роботу "гарячої лінії" неефективною», – наголосив Ігор Гундич.

Нагадаємо, звернутись на «гарячу лінію» голови ОДА Ігоря Гундича можна за телефоном (0412) 42-02-02. Лінія працює у будні дні з 09.00 до 18.00 год.


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP