Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Центр допомоги учасникам АТО Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 19 серпня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2018-04-10

Голова районної ради запевнив, що при призначенні головного лікаря думка медиків Лугинщини буде врахована

Нарада працівників медичної галузі Лугинщини відбулась сьогодні, 10 квітня, у Лугинській ЦРЛ.

Участь у нараді взяли голова райради Олександр Губарець, голова Лугинської селищної ради Петро Мельник, завідувач сектору охорони здоров’я РДА Сергій Боряченко та медики району.

Одним із питань на нараду було винесено призначення головного лікаря ЦРЛ, яке має відбутися найближчим часом. На нараду запрошувались кандидати на посаду головного лікаря, аби озвучити медикам свої програми та бачення шляхів збереження і розвитку медичної галузі району. Із трьох кандидатів на нараду прийшли двоє: Володимир Ключанський та Петро Пудилик – обидва працівники ЦРЛ.

Медики висловили побоювання з приводу можливого реформування закладів медицини району та зауважили, що хотіли б почути точку зору усіх претендентів на посаду. На нараді звучала критика діяльності окремих кандидатів на посаду.

Голова райради Олександр Губарець розповів про процедуру призначення головного лікаря ЦРЛ, роботу відповідної комісії райради та зауважив, що до складу комісії включено представника ЦРЛ, тож думка колективу лікарні буде врахована.

  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP