Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Центр допомоги учасникам АТО Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 19 серпня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2018-04-11

На Житомирщині 124 призовники відправили на строкову військову службу

Під час першої відправки у весняний призовний період 124 особи з Житомирської області направили до навчальних центрів.

Перша відправка призовників на військову службу проходила сьогодні, 10 квітня, на території Житомирського обласного військового комісаріату.

За словами заступника Житомирського обласного військового комісара Олександра Реця, перші 124 призовники з Житомирщини направляються у навчальні центри «Десна» та «Старичі», де проходитимуть фахову підготовку. Після цього вони будуть направлені до військових частин. Термін проходження служби – 1,5 роки, для тих, хто має вищу освіту – 1 рік.

Загалом у весняний призовний період до Збройних Сил України, Нацгвардії та Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби з Житомирської області підуть служити майже 600 призовників.

В області відбір на строкову військову службу триватиме до кінця травня.

Нагадаємо, що у першому кварталі 2018 року 267 жителів Житомирщини підписали контракт із ЗСУ.

Довідково. При призові юнаки отримують грошову допомогу у розмірі 3,5 тис. грн. Вони перебувають на повному державному утриманні, а також щомісяця для додаткових потреб юнаки отримуватимуть 154-245 грн. При звільненні у запас їм виплачується вихідна допомога у розмірі від 1332 грн до 5960 грн залежно від посади. Під час проходження служби військові-стороковики також можуть отримати відпустку до 10 днів. У разі призову за юнаками зберігаються місце навчання та місце роботи.

Після проходження служби, строковики можуть підписати контракт із ЗСУ.


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP