Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Центр допомоги учасникам АТО Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 19 серпня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2018-04-11

Стартує зональний етап ХХІV Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

Фестиваль дружин юних пожежних – рух, витоки якого беруть початок ще в середині минулого століття. Новий поштовх цей рух отримав у перші роки незалежності України, коли щороку кожної весни почав проводитися Всеукраїнський фестиваль, основною метою якого було і є дотепер навчання правилам безпечної поведінки в сучасному середовищі, розвиток у молоді особистих творчих здібностей, а також формування у молодого покоління поваги до складної, відповідальної та водночас благородної професії – рятувальник.

2018 рік не став виключенням, і з березня місяця по всій Україні стартував районний етап ХХІV Всеукраїнський фестиваль ДЮП. Учні загальноосвітніх шкіл, соціально-активні підлітки віком від 6 до 17 років об’єдналися у команди аби разом навчатися та навчати інших правилам безпечної поведінки, навичкам індивідуально та колективно діяти у різних життєвих та надзвичайних ситуаціях. В дружній атмосфері діти розвивають та проявляють творчі здібності, вивчають історію пожежно-рятувальної служби.

18 квітня на території м. Коростеня пройде зональний етап в якому наш район будуть представляти учні Лугинської загальноосвітньої школи №2 І-ІІІ ступеня, які кожного року займають призові місця тож побажаємо їм і в цьому році гарного виступу та підняття на п’єдестал.


В.М.Шанюк,
начальник Лугинського районного сектору
управління ДСНС України у Житомирській області  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP