Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Центр допомоги учасникам АТО Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 19 серпня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2018-04-12

Шість випалювачів деревного вугілля на Лугинщині самовільно захопили землю

Відповідно до рішення робочої групи для проведення обстеження законності розміщення об’єктів з виробництва деревного вугілля на території Лугинського району від 27.02.2018 районна державна адміністрація звернулася до ГУ Держгеокадастру у Житомирській області з проханням провести перевірки цільового використання земельних ділянок 6-ма суб’єктами підприємницької діяльності, які займаються виробництвом деревного вугілля на території Лугинського району.

У результаті проведених Держгеокадастром перевірок дотримання вимог земельного законодавства встановлено використання земельних ділянок не за цільовим призначенням та самовільно зайняті земельні ділянки суб’єктами господарської діяльності: гр. Каменчуком В.С., ТОВ «Виробнича компанія “Холт”», ФОП Трибушко М.О., ТОВ «Енергоекосервіс», ПП «Компанія-Вудхаус», ТОВ «Лугини Екотехнології».

Згідно вимог ст. 6 ЗУ «Про державний контроль за використанням та охороною земель» вищевказаним суб’єктам господарювання видано приписи щодо необхідності усунення виявлених порушень земельного законодавства.

В.о. начальника ГУ Держгеокадастру у Житомирській області С. Ю. Музиченко у листі повідомив, що станом на 10.04.2018 року складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення та винесено 2 постанови про накладання адміністративного стягнення. 4-ом суб’єктам направлено повідомлення про виклики для явки з метою надання пояснень та складання протоколів про адміністративне правопорушення.


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP