Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Центр допомоги учасникам АТО Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 19 серпня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2018-04-16

Фахівці ДСНС продовжують ретельно перевіряти об’єкти з масовим перебуванням людей!

З метою перевірки готовності об’єктів із масовим перебуванням людей до виникнення різного роду надзвичайних подій, рятувальники продовжують перевірки на Житомирщині. Основні аспекти, на які фахівці ДСНС звертають увагу – це вільні шляхи евакуації, наявність засобів пожежогасіння та справність пожежної сигналізації.

Зокрема, працівники Лугинського районного сектору Управління ДСНС у Житомирській області перевірили Лугинську гімназію ім. В.П.Фількова, Літківський НВК "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад", Лугинську загальноосвітню школу №2 І-ІІІ ступеня. Інспектори зафіксували, що у коридорах об’єкту розміщені плани евакуації людей з приміщень на видних місцях. Також встановлено відповідний інформаційно-довідковий куточок. Заклад забезпечено первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками).

В той же час фахівці ДСНС виявили і характерні недоліки: відсутня система протипожежного захисту та пожежні водоймища не наповнені водою.

За результатами перевірки у п’ятиденний термін керівництво закладу отримає акт та припис, в яких будуть вказані недоліки, а також термін їх усунення. Подібні позапланові перевірки об’єктів із масовим перебуванням наразі триватимуть по всьому районі.В.М.Шанюк ,
начальник Лугинського районного сектору
управління ДСНС України у Житомирській області

  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP