Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 24 жовтня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2018-05-08

Вшанування ветеранів в День пам'яті і примирення

Сьогодні, в День пам`яті та примирення, делегація в складі першого заступника голови Лугинської райдержадміністрації Ренкас О.І., заступника голови Лугинськоі районної ради Шишука І.П., голови Лугинськоі районної організації ветеранів Кухарця М.Й. та помічника народного депутата України Арешонкова В.Ю.- Кирийчук Н.М. відвідали учасників бойових дій та інвалідів війни, які проживають на території Лугинського району.

На жаль, їх залишилося зовсім мало, і наш святий обов’язок - допомагати та дякувати їм.

Відвідали та вручили продуктові набори від районної адміністрації та районної ради та від Володимира Юрійовича Арешонкова Власенку Івану Васильовичу із с.Миколаївка, 1925 р.н., Костюк Євдокії Антонівні, 1923 р.н. із с.Червона Волока, Макусі Петру Матвійовичу, 1927 р.н. із с. Бобричі, Лукиші Тимофію Максимовичу,1927 р.н. із с.Літки та Таргонській Маріі Іванівні, 1936 р.н. з с.Путиловичі, дитинство якої гірко обпекла війна, залишивши тяжкий фізичний слід на тілі та гіркий біль в душі.

Щиро дякуймо кожному, хто зробив неоціненний вклад в здобуття перемоги, оберігаймо та не забуваймо живих свідків та героїв!
  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP