Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 24 жовтня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2018-05-11

Гімназія вшановує кращих учнів

У Лугинській гімназії імені В.П. Фількова вітали своїх найкращих протягом навчального року учнів.

На «Свято честі гімназії – 2018» завітали перший заступник голови РДА Олена Ренкас, голова районної ради Олександр Губарець, голова Лугинської селищної ради Петро Мельник, представник народного депутата України Володимира Арешонкова Наталя Кирийчук, батьки, дідусі з бабусями.

Цього року гімназисти здобули 42 призових місця на районних предметних олімпіадах, 5 – на обласних та 3 відзнаки МАН.

Переможців у різних категоріях визначали викладачі та вихованці гімназії. Багато розумних талановитих дітей були номінантами одразу в декількох категоріях.

Почесним гостем свята стала Лариса Леонтіївна Применко, яка багато років очолювала гімназію та свого часу була засновницею свята «Честь гімназії». Лариса Леонтіївна побажала учням ще більше перемог та реалізувати свої таланти і в обраній професії, і у повсякденному житті.

«Цінуйте своїх учнів, бережіть своїх вчителів і будьте гідними людьми», – настанова від колишнього директора гімназії своїм учням і колегам.

  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP