Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 16 листопада 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2018-05-14

Запрошуємо на акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

На виконання вказівки управління ДСНС «Про організацію роботи у проведенні громадської акції «Запобігти, врятувати, допомогти», Лугинським РС Управління ДСНС України у Житомирській області дану акцію буде проведено 16 травня 2018 року на території Лугинської ЗОШ№2, початок акції об 11 год. 30 хв.

Метою проведення акції є інформування населення про діяльність ДСНС України, що направлена на впровадження державної політики у сфері цивільного захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру. Особливо в частині запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та загибелі людей під час їх виникнення.

Під час проведення акції «Запобігти, врятувати, допомогти» працівниками пожежної частини 7 ДПРЧ смт Лугини буде продемонстровано бойове розгортання особового складу, робота особового складу з ПТО, гасіння умовної пожежі, показано аварійно-рятувальне озброєння, яке застосовується на аварійно-рятувальному автомобілі. Організовано виставку пожежно-технічного озброєння та первинних засобів пожежогасіння, також на акцію запрошені представники газової служби, швидкої допомоги та поліції.

В.М.Шанюк,
начальник Лугинського районного сектору
управління ДСНС України у Житомирській області


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP