Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 23 жовтня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2018-08-01

На Житомирщині родина створила дитячий будинок сімейного типу і має вже 21 дитину і 5 онуків

21 дитина та 5 онуків – таку велику родину мають Тетяна Калініченко та Олег Сорочинський з Радомишльського району, які колись прийняли рішення створити дитячий будинок сімейного типу.

Проживає родина у с. Осички Радомишльського району. Зараз тут 6 дітей, а старші навчаються у вищих навчальних закладах або вже мають свої сім’ї.

Ми завітали до цієї великої родини, аби побачити, як сімейна любов та турбота змінюють дітей.

«11 років тому, коли я була вихователем Радомишльської школи-інтернат, ми з чоловіком Олегом вирішили забрати дітей і створити дитячий будинок сімейного типу. Ця ідея сподобалася усій сім’ї. Спочатку у нас було 9 дітей з інтернату, які навчалися у різних класах, але жили в родині «Калинка». Це була різновікова родина, де були братики і сестрички, лише в одного, Олексія, не було рідних братів і сестер. Діти дуже довго чекали, знали, що буде свій будинок, що будемо жити сімейним життям. Після прийняття рішення про створення дитячого будинку сімейного типу, нам дали будинок, провели газ, поставили конвектори, допомогли у придбанні домашнього текстилю. Разом з дітьми все приводили до порядку, а тепер всі із задоволенням радіють тим деревам, які посадили, декоративним кущам», – розповідає мама Тетяна.

«Спочатку діти навчалися у школі в Осичках, а потім ми перевели їх у Радомишльську школу №5. І так 5 років возили їх за 12 км кожного дня. Думаю, ми не прорахувалися, бо майже всі наші діти навчаються у вищих навчальних закладах», – додає Тетяна Калініченко.


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP