Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 23 жовтня 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2018-08-02

Сесія районної ради

Чергове засідання сесії районної ради відбулося сьогодні, 2 серпня, в райдержадміністрації.

До початку розгляду питань порядку денного депутати прийняли звернення від колективу Лугинської музичної школи, яке стосувалося передачі Лугинській ОТГ не лише самої школи, а й колективу - аби люди не лишилися без роботи. Голова Лугинської селищної ради Петро Мельник пообіцяв дослухатись до побажань колективу музичної школи.

Депутати своїми рішеннями внесли зміни до Програми профілактики злочинності, затвердили перелік платних послуг, розглянули виконання районного бюджету, затвердили Статут районного методичного кабінету.

Дискусійним виявилось питання передачі на баланс Лугинської ОТГ господарського комплексу, що розташований по вул. М.Грушевського, 4. У зазначеному приміщенні розташовується Лугинська райдержадміністрація, тож депутати виявили тривогу щодо того, чи не призведе зміна балансоутримувача до виселення РДА з приміщення

Озвучений на сесії депутатський запит депутата І.П. Каменчука щодо прийнятого рішення Липниківською сільською радою про надання земельної ділянки направлений для розгляду до райдержадміністрації.


  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP