Офіційний веб-сайт
Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
Урядова гаряча лінія Очищення влади Є-ліки Замовлення на кадри субсидії Енергоефективність ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Все про субсидії Калькулятор розрахунку субсидії Децентралізація влади База дітей-сиріт

Державні інтернет-ресурси:

Офіційне інтернет-представництво президента 
України Верховна рада України
Урядовий портал
Житомирська ОДА

Головна сторінка Житомирська ОДА Урядовий портал 16 листопада 2018 р.
 

РайСЕС

Новини
 

 2018-09-14

Голова РДА Наталія Кирийчук з робочим візитом відвідала Липниківську сільську раду

Голова РДА Наталія Кирийчук сьогодні, 14 вересня, з робочим візитом відвідала Липниківську сільську раду. Наталія Михайлівна взяла участь у засіданні позачергової сесії ради.

На порядок денний, з-поміж інших, було винесено питання про роботу місцевого КП «Слава», де вже тривалий час немає керівника і, відтак, існують проблеми з роботою підприємства. Вислухавши дискусію депутатів та запрошених, голова РДА надала свої пропозиції щодо вирішення проблем у роботі КП «Слава». Наталія Михайлівна наголосила на необхідності забезпечення потреб населення, а також акцентувала увагу на наближенні опалювального сезону, зрив чи відтермінування якого через перебої в роботі комунального підприємства є неприпустимим.

На сесії сільської ради також розглядалось питання встановлення ставок податків на землі лісового господарства. Наталія Кирийчук виступила перед депутатами із роз’ясненнями змін у податковому кодексі та закликала підтримати районні лісогосподарські підприємства. Таким чином Липниківська сільська рада однією з перших в районі прийняла податкову ставку на землі лісового господарства – 0,05%.

Голова РДА Наталія Кирийчук відвідала Липниківське МПД ДП «Укрспирт», де зустрілася з керівництвом підприємства – Володимиром Решетняком та Ігорем Каменчуком. На зустрічі було обговорено актуальні для МПД питання, зокрема, можливість переходу підприємства на альтернативні види палива, що дасть змогу збільшити обсяги виробництва та наповнити місцевий бюджет.  Запитання надсилайте за адресою: lugini_rda@ukr.net  
  ©2006 Лугинська районна державна адміністрація Житомирської області
©2006 створення сайту ПоліссяNet ISP